Hemşirelik Uygulama ve Araştırma Merkezi


FARKINDALIK ATÖLYELERİ TEMEL EĞİTİMİ

Hemşirelik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından hemşirelerde yenilikçi ürün geliştirme ve patent alma süreci konusunda farkındalık geliştirmek amacı ile 11 Ekim 2021 tarihinde “Farkındalık Atölyeleri Temel Eğitimi” planlanmıştır. İlgili atölyeler kapsamında klinik uygulamada görev yapan hemşirelerin hasta bakımına ilişkin yenilikçi ürün fikirlerinin ticarileştirilmesine kadar olan süreçte teorik ve uygulama bilgileri ile desteklenmesi amaçlanmaktadır. Atölyelere her düzeyde tüm hemşireler kabul edilmektedir. 

Etkinlik Katılım Bilgileri:

–       Başvuru Formu: https://forms.gle/V4ZPb1QfpazFJX2r7

–       Etkinliğe katılım sağlayabilmeniz için; Microsoft Teams programının bilgisayarınıza/cep telefonunuza yüklü olması ve outlook/akdeniz uzantılı e-posta adresinizin olması gerekmektedir.

–       Etkinliğe 11.10.2021 tarihinde, saat 14.00’da, aşağıda yer alan katılım linki üzerinden giriş yapılarak katılım sağlanabilir.

–       Etkinliğe katılımda sorun yaşadığınızda youtube kanalımızdan canlı yayında izleyebilirsiniz (AÜ Hemşirelik Uygulama ve Araştırma Merkezi – YouTube<https://www.youtube.com/channel/UCkFQZY0khXcd9jarmIMipjw> )

–       Katılım Linki: Toplantıya katılmak için buraya tıklayın https://bit.ly/3nZbnuB

0