Hemşirelik Uygulama ve Araştırma Merkezi


BASINDA BİZ

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından “Hemşireler için Temel Araştırma ve Araştırma Sonuçlarının Uygulamada Kullanımı Eğitimi” başlıklı webinar düzenlendi. Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Banu Terzi’nin moderatörlüğünde gerçekleştirilen webinar etkinliğine Selçuk Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Tanyer konuşmacı olarak katıldı. Etkinlik haberi için tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen İnsan Bakım Seminerleri’nin beşincisi “İnsan ve Canlılığı” başlığı altında gerçekleştirildi. Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Uygulama Araştırma Merkezi (HUAM) tarafından düzenlenen İnsan Bakım Seminerleri’nin beşincisi “İnsan ve Canlılığı” başlığı altında gerçekleştirildi. Merkez Müdürü Doç. Dr. Emine Kol’un moderatörlüğünde gerçekleştirilen seminerde felsefeci, eğitimci ve yazar Prof. Dr. Ahmet İnam konuşmacı olarak yer aldı. Çevrim içi olarak düzenlenen seminere Türkiye’nin farklı bölgelerinden akademisyen, lisansüstü öğrenci ve alanda çalışan hemşireler katıldı. Etkinlik haberi için tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Uygulama Araştırma Merkezi tarafından İnsan Bakım Seminerlerinin dördüncüsü “İnsan, Etik ve Değerleri” başlığı altında gerçekleştirildi. Çevrim içi olarak düzenlenen “İnsan, Etik ve Değerleri” başlıklı seminere Türkiye’nin farklı bölgelerinden akademisyen, lisansüstü öğrenci ve alanda çalışan hemşireler katıldı. Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İlkay Boz’un moderatörlüğünde gerçekleştirilen seminere, Türkiye Biyoetik Derneği’nin kurucu üyelerinden olan Prof. Dr. Yasemin Yalım konuşmacı olarak katıldı. Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Uygulama Araştırma Merkezi (HUAM) tarafından düzenlenen İnsan Bakım Seminerleri’nin beşincisi “İnsan ve Canlılığı” başlığı altında gerçekleştirildi. Merkez Müdürü Doç. Dr. Emine Kol’un moderatörlüğünde gerçekleştirilen seminerde felsefeci, eğitimci ve yazar Prof. Dr. Ahmet İnam konuşmacı olarak yer aldı. Çevrim içi olarak düzenlenen seminere Türkiye’nin farklı bölgelerinden akademisyen, lisansüstü öğrenci ve alanda çalışan hemşireler katıldı. Etkinlik haberi için tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından Nefesine Sahip Çık, Nefessiz Kalma” başlıklı webinar programı gerçekleştirildi. Etkinlik haberi için tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Uygulama Araştırma Merkezi ve İnovatif Hemşirelik Derneği iş birliğinde hemşirelikte yenilikçi ürün geliştirme ve patent alma süreci konusunda çevrim içi eğitim gerçekleştirildi. Etkinlik haberi için tıklayınız.

İnsan Nedir, Ne Değildir? Prof. Dr. Harun TEPE’nin konuşmacı olduğu etkinlik haberi için tıklayınız.


Hemşirelere yenilikçi ürün geliştirme ve patent alma eğitimi verildi. Etkinlik haberi için tıklayınız.


Son Güncelleme : 20 Nisan Salı 2021
66